Доставка

Доставка опалювальної техніки Хмельницький

Кур'єрська доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення, якщо товар є в наявності. Кур'єрська доставка здійснюється в межах Хмельницького щодня з 10.00 до 18.00. Замовлення на суму понад 5000 гривень доставляється безкоштовно.

Вартість безкоштовної доставки: розраховується від суми замовлення з врахованою знижкою. У разі якщо сума замовлення після застосування знижки менша 300 гривень, здійснюється платна доставка.

При сумі замовлення менше 5000 гривень вартість доставки складає від 100 гривень.

Самовивіз

Зручний, безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення.
Місцезнаходження компанії: Хмельницький, вул. Тернопільска 30/2, магазин "Теплогорізонт"

Доставка за допомогою підприємства «Нова Пошта»

Зручний і швидкий спосіб доставки у великі міста України. Посилка доставляється в офіс «Нова Пошта» у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер Експрес Накладної (повідомить наш менеджер після відправки). Посилку бажано отримати протягом 72 годин з моменту приходу вантажу, інакше компанія «Нова Пошта» може стягнути з Вас додаткову оплату за зберігання. Термін доставки і вартість Ви можете розрахувати на сайті компанії.

Післяплатою

При доставці замовлення післяплатою за допомогою «Нової пошти», Ви зможете оплатити замовлення безпосередньо в момент отримання товарів

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину